Radarska Slika Padavin
Spremljajte vreme, padavine, nevihte in temperaturo morja v živo – radarska in satelitska slika za Slovenijo in Evropo.
Trenutne vremenske razmere

Vreme Rušnati vrh (1915 m)

Del. oblačno

10.9°C
Občutek 8.3 °C
Veter / Smer / Sunki 14 km/h / JZ 233°/ 29 km/h
Vlažnost 81 %
Oblačnost 77 %
Tlak 817 hPa
Vidljivost 10+ km
Koordinate: 46.246810, 13.795700 Nadmorska višina: 1915 m Osveženo: 13. 9. 2026, 16:48
Vremenska napoved Rušnati vrh 7 dni
Nedelja, 13. 9.
Vzhod 06:40 Zahod 19:20 12h 40min UV max 5.3
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Del. oblačno 5.8° SSV 7 km/h
sunki 15.5
0% 0 mm 76 % -
9 Pret. jasno 9.1° 7.1° ZSZ 3.1 km/h
sunki 11.9
0% 0 mm 67 % 1.2
12 Pret. jasno 11.1° 9.6° JZ 8.4 km/h
sunki 14.8
0% 0 mm 65 % 4.9
15 Del. oblačno 11.3° 8.1° JZ 16.6 km/h
sunki 33.5
0% 0 mm 72 % 4.3
18 Del. oblačno 10.2° 7.9° ZJZ 10.1 km/h
sunki 27.7
0% 0 mm 80 % 1.4
21 Del. oblačno 8.8° 6.9° ZSZ 7.1 km/h
sunki 13.7
0% 0 mm 84 % -
Ponedeljek, 14. 9.
Vzhod 06:41 Zahod 19:18 12h 37min UV max 5.3
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Rahel dež 9.3° 7.6° S 4.7 km/h
sunki 16.9
43% 0 mm 81 % -
9 Oblačno 10.6° 8.9° S 4.7 km/h
sunki 17.3
30% 0 mm 74 % 1.2
12 Del. oblačno 12.4° 11.6° SV 3.1 km/h
sunki 25.6
75% 0 mm 77 % 4.8
15 Del. oblačno 11.9° 11° SV 5.4 km/h
sunki 29.5
100% 0 mm 86 % 4.4
18 Del. oblačno 10.7° 9.2° SV 7.9 km/h
sunki 22.3
83% 0 mm 87 % 1.4
21 Del. oblačno 8.5° 6.5° SSV 11.2 km/h
sunki 28.4
0% 0 mm 100 % -
Torek, 15. 9.
Vzhod 06:42 Zahod 19:16 12h 34min UV max 5.1
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Jasno 5.9° 3.2° SV 7.7 km/h
sunki 14.4
0% 0 mm 82 % -
9 Jasno 8.1° 5.7° SSV 7.9 km/h
sunki 17.3
0% 0 mm 79 % 1.4
12 Del. oblačno 12.3° 11.6° V 2.7 km/h
sunki 15.6
0% 0 mm 66 % 4.7
15 Del. oblačno 14.9° 13.7° VJV 2.7 km/h
sunki 15.1
0% 0 mm 59 % 3.8
18 Oblačno 13.4° 12.6° JV 1.8 km/h
sunki 15.1
0% 0 mm 71 % 0.9
21 Pret. jasno 9.9° 9.4° SZ 2.6 km/h
sunki 10.4
0% 0 mm 98 % -
Sreda, 16. 9.
Vzhod 06:43 Zahod 19:14 12h 31min UV max 5.35
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Oblačno 9.1° 7.8° SSV 1.5 km/h 0% 0 mm 80 % -
9 Del. oblačno 12° 11.3° JZ 2.6 km/h
sunki 11.5
0% 0 mm 80 % 1.3
12 Oblačno 14.8° 14.4° JZ 8.2 km/h
sunki 23.8
0% 0 mm 78 % 4.8
15 Oblačno 14.6° 13.7° JZ 9.7 km/h
sunki 24.8
1% 0 mm 83 % 4.8
18 Oblačno 12.4° 11.4° JZ 8.4 km/h
sunki 27
5% 0 mm 90 % 1.3
21 Megla 10.5° 9.5° JZ 5.9 km/h
sunki 24.1
14% 0 mm 95 % -
Četrtek, 17. 9.
Vzhod 06:45 Zahod 19:12 12h 27min UV max 0.4
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Oblačno 8.7° 7.5° SV 4.3 km/h
sunki 24.1
64% 7.7 mm 93 % -
9 Del. oblačno 7.8° 4.5° SSV 12.7 km/h
sunki 27.4
71% 0 mm 76 % 0.2
12 Oblačno 9.7° 6.6° SV 12.5 km/h
sunki 29.5
68% 0 mm 73 % 0.1
15 Oblačno 10.2° 7.4° VSV 10.7 km/h
sunki 27.7
60% 0 mm 70 % 0.4
18 Del. oblačno 8.9° 6.3° SV 9.9 km/h
sunki 25.6
50% 0 mm 77 % 0.1
21 Del. oblačno 7.7° 5.1° SV 8.9 km/h
sunki 25.2
40% 0 mm 80 % -
Petek, 18. 9.
Vzhod 06:46 Zahod 19:10 12h 24min UV max 1.4
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Oblačno 5.5° 2.9° SSV 6.1 km/h
sunki 13.5
31% 0 mm 82 % -
9 Rahel dež 5.7° 2.9° VSV 8.5 km/h
sunki 23
36% 0.2 mm 85 % 0.4
12 Rahel dež 6.2° 3.5° SV 8.5 km/h
sunki 22.3
41% 0.8 mm 85 % 1.1
15 Oblačno 6.9° 4.3° VSV 7.6 km/h
sunki 19.8
43% 0.1 mm 79 % 1.4
18 Oblačno 6.3° VSV 6 km/h
sunki 22
44% 0 mm 84 % 0.8
21 Jasno 4.5° 2.3° VSV 4.7 km/h
sunki 17.6
44% 0 mm 90 % -
Sobota, 19. 9.
Vzhod 06:47 Zahod 19:08 12h 21min UV max 3.5
Ura Vreme Temp. Veter Padavine Vlažnost UV
6 Oblačno 4.5° 1.7° SV 5.6 km/h
sunki 21.6
32% 0 mm 76 % -
9 Del. oblačno 6.7° 4.4° VSV 3.9 km/h
sunki 22
24% 0 mm 73 % 1.4
12 Del. oblačno 10° 7.8° J 5.8 km/h
sunki 24.8
17% 0 mm 68 % 3.5
15 Del. oblačno 10.9° 8.2° JZ 9.3 km/h
sunki 27
12% 0 mm 64 % 2.5
18 Oblačno 9.3° 7.1° JZ 6.1 km/h
sunki 23
8% 0 mm 71 % 1
21 Oblačno 6.3° 4.4° SSZ 3.2 km/h
sunki 18.7
6% 0 mm 83 % -
Vreme po mesecih
Temperature po mesecih - °C
Temp. JAN FEB MAR APR MAJ JUN JUL AVG SEP OKT NOV DEC
Max -3 -2 0 5 9 15 16 16 12 7 2 -2
Min -9 -8 -6 -3 1 7 8 9 5 1 -4 -7
Padavine po mesecih - mm
Padavine JAN FEB MAR APR MAJ JUN JUL AVG SEP OKT NOV DEC
Skupaj 145 157 157 164 224 163 144 144 197 244 231 170
Sončne ure po mesecih - h / dan
Sonce JAN FEB MAR APR MAJ JUN JUL AVG SEP OKT NOV DEC
Povpr. 180 184 251 289 307 374 395 364 285 225 164 160
Podnebni povzetek
Najtoplejši mesec
Avgust
Povprečna max 16.1°C
Najhladnejši mesec
Januar
Povprečna min -9.2°C
Najbolj deževen mesec
Oktober
244 mm povprečno
Najbolj sončen mesec
Julij
395 sončnih ur
Letno povprečje
2.9°C
Povprečna temperatura skozi leto
Najbolj vetroven mesec
April
10 km/h povprečni dnevni maksimum

ZADNJE NOVICE

Najnovejše zgodbe

Vse novice